#liczysiękażdywłos
hydraline_kremowa_emul_do_my_twarzy

KREMOWA EMULSJA DO MYCIA TWARZY dermena® HYDRALINE

Działanie:

 • łagodnie myje i skutecznie oczyszcza skórę
 • pozostawia uczucie wyraźnego nawilżenia i odświeżenia
 • działa łagodząco i chroni przed powstawaniem podrażnień
 • przywraca skórze komfort i równowagę, zapewnia naturalne pH
 • oparta na łagodnej bazie myjącej, nie zawiera mydła

buy

Wskazania:

 • Codzienne oczyszczanie i demakijaż skóry suchej i odwodnionej, skłonnej do łuszczenia się i podrażnień.

Pojemność:

200 ml

 • Skuteczność emulsji do mycia twarzy została potwierdzona w aplikacyjnych badaniach dermatologicznych.

  Po 3 tygodniach regularnego stosowania kremowa emulsja do mycia twarzy dermena® hydraline:

  • pozostawia uczucie nawilżenia skóry u 100% badanych
  • działa łagodząco i chroni przed powstawaniem podrażnień u 100% badanych
  • nie wysusza skóry u 100% badanych
  • działa odżywczo i wzmacniająco na skórę u 95% badanych
  • pozostawia skórę miękką i przyjemną w dotyku u 95% badanych
  • przywraca skórze komfort i równowagę u 95% badanych

  Trzytygodniowe badania aplikacyjne przeprowadzono w niezależnym Laboratorium Badawczym.

 • Kremowa emulsja do mycia twarzy dermena® hydraline to produkt innowacyjny stworzony na bazie molekuły Regen7, która wraz z aktywatorem epidermalnego kwasu hialuronowego i kompleksem odbudowującym NMF (naturalny czynnik nawilżający) tworzy unikalne połączenie składników aktywnych, pozytywnie wpływające na stan i wygląd skóry suchej i odwodnionej, skłonnej do łuszczenia się i podrażnień. Emulsja oparta jest na łagodnej bazie myjącej, niezawierającej mydła. Zapewnia skórze fizjologiczne pH.


  Molekuła Regen 7

  Unikalna substancja czynna pochodzenia witaminowego.
  Fizjologiczna substancja czynna pochodzenia witaminowego (pochodna witaminy PP) o potwierdzonym w badaniach aplikacyjnych działaniu chroniącym przed powstawaniem podrażnień i korzystnie wpływająca na naskórek (Pol. J. Pharmacol., 2003, 55, 109). Działa regenerująco i utrzymuje skórę w dobrej kondycji. Więcej »


  Aktywator epidermalnego kwasu hialuronowego

  Składnik otrzymywany z alg czerwonych żyjących w wodach skandynawskich. Wykazuje dwukierunkowe działanie nawilżające. Poprzez aktywację syntezy epidermalnego kwasu hialuronowego, dzięki czemu wpływa na nawilżenie głębszych warstw naskórka oraz poprzez wiązanie wody na powierzchni skóry. Stymuluje syntezę ceramidów i wzmacnia połączenia komórkowe, co pozwala na uszczelnienie naskórka i ograniczenie transepidermalnej utraty wody.


  Kompleks odbudowujący NMF

  Zawiera kompleks substancji wchodzących w skład naturalnego czynnika nawilżającego (NMF), czyli naturalnego mechanizmu chroniącego naszą skórę przed utratą wody. Uzupełnia i odbudowuje NMF, intensywnie nawilża skórę.


  Naturalny polisacharyd

  Długotrwale wiąże wodę w naskórku, łagodzi podrażnienia, nadaje skórze miękkość i gładkość. Dzięki tworzeniu naturalnego biofilmu na powierzchni skóry, chroni ją przed nadmiernym utratą wody i czynnikami zewnętrznymi.


  Betaina

  Składnik pochodzenia roślinnego. Pozwala utrzymać odpowiednią wilgotność i równowagę gospodarki wodnej naskórka. Wzmacnia spójność komórek naskórka, dzięki czemu ogranicza transepidermalną utratę wody (TEWL). Wzmacnia naturalną funkcję barierową naskórka, chroni przed powstawaniem podrażnień.


  Witamina E

  Witamina E nazywana jest "witaminą młodości". Neutralizuje wolne rodniki, które uszkadzają wiele mechanizmów komórkowych. Jest naturalnym przeciwutleniaczem. Poprawia elastyczność i miękkość skóry. Działa regenerująco na warstwę lipidową naskórka, dzięki czemu podwyższa zdolność utrzymania prawidłowej wilgotności skóry. Przeciwdziała fotostarzeniu.


  Alantoina

  Alantoina to pochodna mocznika, która przyspiesza regenerację naskórka i ma właściwości kojąco-łagodzące. Zmniejsza zaczerwienienia i podrażnienia skóry. Działa nawilżająco, wygładza i zmiękcza skórę.


  Gliceryna

  Gliceryna to składnik efektywnie nawilżający skórę. Działa ochronnie na warstwę lipidową naskórka i ogranicza TEWL. Poprawia miękkość i elastyczność skóry.


  Pantenol

  Posiada działanie nawilżające, przyspiesza procesy regeneracji naskórka, łagodzi podrażnienia.


  Emolienty

  Emolienty to substancje o działaniu epidermalnym (naskórkowym), zapewniające prawidłowe nawilżanie skóry. Pełniąc funkcje "opatrunku" chroniącego skórę przed nadmiernym odparowywaniem wody z głębszych warstw, zmniejszają ryzyko penetracji szkodliwych czynników zewnętrznych w głąb skóry. Wygładzają oraz zmiękczają naskórek. Emolienty działają ochronnie na płaszcz hydrolipidowy naskórka uzupełniając w nim niedobory lipidów, często wymytych przez mydła i inne środki myjące.


  Regen7
 • Stosować rano i wieczorem do codziennego oczyszczania i demakijażu skóry twarzy i szyi. Niewielką ilość emulsji nanieść na zwilżoną skórę i delikatnie masować do momentu wytworzenia piany. Następnie spłukać wodą. Osuszyć skórę i nanieść odpowiedni krem pielęgnacyjny z linii dermena® hydraline.

 • W celu uzyskania szczególnie dobrych efektów pielęgnacyjnych poleca się równoczesne i regularne stosowanie produktów z linii dermena® hydraline. Skóra sucha i odwodniona, skłonna do łuszczenia się i podrażnień wymaga delikatnego oczyszczania i właściwie dobranych preparatów nawilżająco-natłuszczających. Dbając o tego rodzaju skórę zaleca się między innymi:
  • unikanie drażniących i wysuszających mydeł i innych detergentów
  • stosowanie preparatów, które uzupełniają lipidy płaszcza hydrolipidowego i cementu międzykomórkowego
  • odpowiedni dobór preparatów, które zapewniają wielokierunkowe nawilżenie skóry; zarówno poprzez zwiększenie ilości wody strukturalnej jak i poprzez wiązanie wody na powierzchni naskórka
  • umiarkowane przebywanie na słońcu
  • ograniczenie zbyt długiego kontaktu skóry z wodą (zwłaszcza morską, chlorowaną)
  • ochronę skóry przed wysuszeniem spowodowanym warunkami środowiskowymi i atmosferycznymi
  • systematyczną pielęgnację skóry