#liczysiękażdywłos
regen7-pion_226x362_vR7

Poznaj bliżej Molecule Regen7

Molekuła REGEN7 to wyjątkowa substancja odkryta prze polskich naukowców z Politechniki Łódzkiej i Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, która jest składnikiem wszystkich produktów dermena®. Jej unikalną i najważniejszą cechą jest to, że przyspiesza aktywną fazę wzrostu włosa w mieszku włosowym. Właśnie dlatego dzięki molekule REGEN7 staliśmy się jednym z wiodących producentów specjalistycznych preparatów dermokosmetycznych o działaniu anti-hair loss w Polsce.

Czym jest molekuła REGEN7?

Molekuła REGEN7 ma witaminowe pochodzenie. Jest ona aktywnym metabolitem witaminy B3, która odpowiada m.in. za nasz wygląd, stan skóry, a przede wszystkim jakość włosów. Co najważniejsze, molekuła REGEN7 to substancja całkowicie naturalna, którą nasz organizm potrafi wytworzyć samoistnie przy zbilansowanej diecie i zdrowym trybie życia. Jest ona obecna także w wyciągu z alg brunatnych Wakame, które są bogate w kompleks witamin z grypy B i mają wiele cennych właściwości prozdrowotnych.

Jakie problemy rozwiązuje molekuła REGEN7?

Nasz organizm narażony jest na wiele czynników, które niekorzystanie wpływają na jego funkcjonowanie. Szybki styl życia i stres może powodować nadmierne wypadanie włosów i pogorszenie kondycji skóry. Molekuła REGEN7, zawarta we wszystkich dermokosmetykach dermena®, ma ogromny potencjał zastosowań. Sprawdza się przede wszystkim jako substancja hamująca utratę włosów, a także w pielęgnacji rzęs i brwi oraz skóry problemowej – m.in. suchej oraz skłonnej do łuszczenia się i podrażnień.

Molekuła REGEN7 i biotechnologiczna pasja

Odkrycie terapeutycznych właściwości molekuły REGEN7 zawdzięczamy chemikom z Politechniki Łódzkiej oraz biotechnologom i mikrobiologom z Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. To właśnie wytrwałość oraz harmonijna współpraca pomiędzy naukowcami doprowadziła do poznania mechanizmów działania tej substancji i dobroczynnego wpływu na kondycję skóry i włosów. Połączenie molekuły REGEN7 ze starannie dobranymi składnikami najwyższej jakości pozwala nam oferować uznane linie dermokosmetyków i suplementy dermena®, które od ponad XX lat są doceniane za swoje właściwości regeneracyjne, odżywcze i ochronne.infografika1 molekuła REGEN7

infografika2 witaminowe pochodzenie

infografika3 jedna substancja, wiele zastosowań

infografika4 efekty

To substancja naturalna, która hamuje proces wypadania włosów i nie tylko! REGEN7 jest aktywnym metabolitem witaminy B3, która odpowiada za zdrowy wygląd całego ciała.

REGEN7 stymuluje odrastanie włosów, pielęgnuje rzęsy i brwi oraz koi i regeneruje podrażnioną skórę.

 

Ponad 90% osób używających dermokosmetyków dermena® z molekułą REGEN7 potwierdza ich skuteczność.