#liczysiękażdywłos
logo

dermena® istnieje nie tylko po to, aby spełniać Twoje oczekiwania w zakresie pielęgnacji włosów i skóry. Doskonale wiemy, że aby nasze kosmetyki mogły trafiać do jak największej liczby osób, musimy sami dawać z siebie bardzo wiele. I nie chodzi tu tylko o stawianie sobie kolejnych ważnych dla nas celów. Bo czasem wystarczy po prostu być blisko.

W dermena® chcemy służyć swoim ramieniem potrzebującym, ponieważ jako organizacja stąpamy twardo po ziemi i zdajemy sobie sprawę z tego, że jesteśmy w stanie skutecznie pomagać. W 2020 roku podjęliśmy to wyzwanie, wspierając Fundację GAJUSZ, która współpracuje ze szpitalami pediatrycznymi i rodzicami dzieci przewlekle i nieuleczalnie chorych, aby zapewnić swoim podopiecznym wsparcie medyczne i psychologiczne. Wiemy, jak trudne jest to zadanie i wiemy również, aby osiągnąć konkretne rezultaty, musimy działać wszyscy razem.

Bądź blisko z dermena®

Ty też możesz po prostu być blisko i pomagać tym, którzy są dla nas ważni. Niezależnie od tego, gdzie kupujesz kosmetyki Dermena, z każdego zakupionego opakowania opatrzonego logo Fundacji Gajusz przekazujemy kwotę dla potrzebujących dzieci. W ten sposób wspierasz centra terapii psychologicznej, hospicja oraz najmłodszych i ich rodziców, którzy w trudnej sytuacji życiowej potrzebują pomocy prawników, lekarzy czy psychologów.

Dziękujemy za Twój cenny gest.