#liczysiękażdywłos

ALTERNATYWA DLA SZTUCZNYCH RZĘS

Kobiety coraz częściej wybierają delikatny makijaż. Niekiedy całkowicie z niego rezygnują, stawiając na naturalność. Ostatnimi czasy modnym i chętnie wykonywanym zabiegiem było przedłużanie rzęs, które zastąpić miało codzienne użycie maskary. Jednak doczepione rzęsy po upływie 3-4 tygodni wypadają. Jeśli chcemy utrzymać początkowy efekt, musimy je uzupełniać. Nie wszystkim ta metoda przypadła do gustu, ponieważ uważają ją za „sztuczną”. Dla tych kobiet , które zdecydowanie mówią „nie” sztucznym rzęsom pojawiły się dwa nowe zabiegi: laminacja i lifting rzęs. Idealne dla kobiet, które marzą o swoich, naturalnych długich i odżywionych rzęsach.

Lifting jest zabiegiem, który gwarantuje trwałe uniesienie, podkręcenie, a także koloryzację rzęs. Rezultaty są spektakularne, a nowe spojrzenie nie jednego zadziwi. Efekty widoczne są od razu i co ważne – zabieg ten nie osłabia naszych rzęs. Zauważymy, iż rzęsy mają głęboki kolor na całej długości, dzięki temu użycie tuszu okaże się zbędne. Rezultaty utrzymują się do momentu naturalnego wypadnięcia włosków, czyli około 6-8 tygodni możemy cieszyć się pozytywnymi efektami liftingu.

Laminowanie może być idealnym uzupełnieniem wyżej opisanego zabiegu, ponieważ jest to głównie odżywienie rzęs. Polega na pokryciu włosków olejkiem bogatym w naturalne proteiny. Po zabiegu nasze rzęsy nabierają zdrowego wyglądu, są błyszczące oraz zregenerowane. Podobnie, jak przy liftingu efektem cieszyć się możemy przez kilka tygodni.

Obydwa zabiegi przeznaczone są dla wszystkich kobiet, które chcą uzyskać efekt podkręcenia, bez konieczności używania zalotki. Idealnie sprawdzi się również u pań, których rzęsy są proste i krótkie, a nie chcą decydować się na zabieg przedłużania i zagęszczania.

Pamiętajmy, aby prócz odżywczych zabiegów u kosmetyczki dbać o nasze spojrzenie na co dzień. W pielęgnacji rzęs pomoże nam odżywka dermena lash – hamuje wypadanie rzęs i brwi, stymuluje ich odrastanie oraz sprawia, że wyrastające rzęsy i brwi są gęstsze, dłuższe i mocniejsze.

 

Podziel się: