#liczysiękażdywłos
Happy friends having fun at vineyard after sunset - Young people millennial camping at open air picnic under bulb lights - Youth friendship concept with young people drinking wine at barbecue party

Jak spędzić majówkę?

Długi weekend majowy zbliża się dużymi krokami, jeśli nie masz jeszcze pomysłu jak go spędzić, a chcesz zrobić coś innego, niż to co robisz na co dzień może nasze propozycje ułatwią ci podjęcie decyzji i zaplanowanie majówki.

 

Wycieczka na łono natury

Wybierz się z rodziną lub przyjaciółmi na szybki wypad w góry, nad morze lub nad jezioro. Jeśli nie możesz sobie pozwolić na tak dalekie podróże, rozważ chociaż piknik w parku lub długi spacer. Postaraj się wykorzystać majową pogodę na aktywny wypoczynek. Odkurz swój rower, wyciągnij rolki lub idź pobiegać. Zapewnij sobie odrobinę ruchu i świeżego powietrza, na który często brakuje czasu w ciągu długich, pracujących tygodni.

Coś dla duszy i ciała

Postaw  na relaks! Majówka to doskonała okazja, aby wybrać się na długi weekend do SPA. Zafunduj sobie serię zabiegów relaksujących, które przyniosą ukojenie nie tylko ciału, ale i duszy. Pozbądź się negatywnych emocji towarzyszących nam na co dzień. Pozwól sobie odpocząć i zresetować się chociaż na te kilka dni. A po długim weekendzie na pewno będziesz dużo bardziej wypoczęta i pełna energii.

Zorganizuj imprezę

Długi weekend to również idealna okazja na spotkanie ze znajomymi. Wszyscy ochoczo reagują na wiadomość o wspólnej imprezie. Tym bardziej, że majówka to czas kiedy nie musimy się martwić, że następnego dnia nie będziemy w pełni w formie 😊

Czas na grill

Jeśli pogoda będzie dopisywać, zorganizuj ze znajomymi grilla lub ognisko. To doskonała okazja na dobrą zabawę, pyszne jedzenie i odrobinę wytchnienia na świeżym powietrzu.

Wypocznij

Jeśli na co dzień prowadzisz aktywny tryb życia, nie masz na nic czasu, a na pewno nie na odpoczynek- przeznacz majówkę na upragniony wypoczynek. Nie miej wyrzutów sumienia, że nie nastawiasz budzika, tylko delektujesz się chwilą spokoju, śpiąc tyle ile chcesz. Zafunduj sobie śniadanie do łóżka, wyjdź do ogrodu lub parku i poczytaj książkę, na którą  wcześniej nie miałaś czasu. Wybierz się do kina lub na koncert, a jeśli na nic nie masz siły- nie krępuj się i śpij 😊

Pamiętaj, że nawet jeśli nie możesz sobie pozwolić na kilkudniowy wyjazd, a chcesz by majówka różniła się od innych weekendów, możesz poszukać atrakcji w swojej okolicy. Może w pobliskiej miejscowości jest stadnina koni, a ty zawsze chciałeś nauczyć się jeździć konno? A może nigdy nie było odpowiedniego momentu na wybranie się do parku rozrywki, który obiecujesz sobie odwiedzić już od dawna? Długi weekend to idealny czas, by to nadrobić! Jest wiele możliwości aby urozmaicić sobie wolny czas i wyeliminować nudę!

 
Podziel się: