#liczysiękażdywłos

Piękne włosy latem – jaką koloryzację wybrać?

Kobiety chcą być piękne zawsze, a nic tak nie podkreśla urody jak piękne włosy. Mówi się, że kiedy kobieta chce coś zmienić w swoim życiu, to zaczyna od zmiany fryzury. Tylko jaki kolor i cięcie wybrać, by zmiana była widoczna, ale też utrzymująca się w trendach?

Róże i fiolety

Jeśli już zdecydujecie się na taką koloryzację, to warto pamiętać, że im bardziej intensywnie, tym lepiej. W tym roku królują odcienie fuksji na włosach. Taka propozycja gwarantuje nam serię męskich spojrzeń w pracy i zdziwienie koleżanek.

Nie musimy farbować włosów od nasady, taka propozycja świetnie sprawdzi się w ujęciu ombre. Odrost w kolorze grafitu będzie pięknie kontrastował i podkreślał elegancki wymiar fryzury. Jeśli nie do końca jesteście pewne, czy ten kolor jest dla was odpowiedni, warto to przetestować. Można to zrobić za pomocą jednodniowych sprayów do włosów, które w razie niepowodzenia po prostu zmyjecie szamponem. Warto spróbować, bo kto wie, może to kolor wprost stworzony dla was?

Ognista czerwień

Blondynki i brunetki – jakie kobiety częściej skradają męskie serca? A no właśnie żadne z nich. Badania wykazują, że kochają oni czerwonowłose kobiety. Mowa tu o wszystkich odcieniach czerwieni i rudości. Kolory te utrzymują się w trendach od kilku lat i zdecydowanie dodają kobiecie pazura. W tym przypadku możecie zdecydować się na pofarbowanie włosów po całości. Idealne będzie połączenie ognistego odcienia z radykalnym cięciem. Świetnie sprawdzi się bob z krótszym tyłem, który w tym roku króluje we fryzjerskich magazynach.

Coś bardziej subtelnego

Jeśli chcecie coś zmienić, ale powyższe propozycje są dla was zbyt drastyczne, to idealnym rozwiązaniem będą refleksy nałożone na aktualny kolor włosów. Można je zrobić na każdych włosach, jednak warto pamiętać o skutkach dekoloryzacji. Jeśli macie czarne włosy, to taki zabieg powinno wykonywać się stopniowo, by oczekiwany efekt był zadowalający, a włosy niezniszczone.

Jeśli już zdecydujemy się na refleksy to warto skusić się na odcienie złote. W tym roku są absolutnym trendem i wiele gwiazd decyduje się właśnie na nie. Taki kolor pasuje do każdego typu skóry, pięknie odbija światło i wygląda bardzo naturalnie.

Podziel się: