#liczysiękażdywłos

Podpowiadamy jak spędzić piątkowy wieczór w domu!

Piątek – weekendu początek. Jednak co zrobić, jeśli nie do końca mamy ochotę na wojaże poza domem? Dzisiaj podpowiemy Wam co robić wieczorem, w zaciszu domowym, tak by się nie nudzić, ale też nie wychodzić na zewnątrz.

Zamiast kina…

W dobie telewizji internetowej mamy dostęp do wszelkich seriali i filmów, które wyszły w ostatnich latach. Możemy dzięki temu oglądać ulubione programy bez reklam (za drobną opłatą, która jest warta ich ominięcia), co zaoszczędza nam czas i nie rozprasza. W zależności od tego, czy chcecie ten wieczór spędzić przy herbatce, czy winku, popcorn wpasuje się idealnie. Zgaście światło, zróbcie głośniej i poczujcie się jak na Sali kinowej! Tylko bez szeleszczących towarzyszy i rozmawiających koleżanek.

Gry nie tylko dla dzieci

Na rynku pojawia się coraz więcej gier planszowych dla dorosłych. Zarówno przygodowych (dla fanów takowych) jak i towarzyskich. Zwłaszcza podczas tych drugich można dowiedzieć się o swoich znajomych czegoś nowego. Czas spędzony w gronie bliskich tworzy niezapomniane wspomnienia.
Alternatywą dla gier planszowych są te na konsoli. To już nie są czasy kiedy to grać mogły tylko dwie osoby. Teraz nie dość, że można grać w kilka osób, to też w gry ruchowe. Jazda na nartach, boks czy golf to niektóre z takich gier, gdzie angażujemy całe ciało. Teraz firmy proponują także rozwiązanie w postaci telefonów, które połączone z konsolą pozwalają na granie nimi, zamiast kontrolerami. Taka opcja świetnie sprawdzi się np. w quizie.

Chwila relaksu

By się zrelaksować po ciężkim tygodniu i zresetować myśli warto zrobić sobie SPA. To także możemy zrobić w domu. Niezbędne będą świeczki, najlepiej zapachowe, które przy zgaszonym świetle stworzą piękną poświatę i rozniosą po łazience zapach. Warto przygotować sobie maseczkę na twarz (może być stworzona przez nas, chociażby ze startych jabłek, twarożku i oliwy z oliwek) i plastry ogórka. Do wanny należy nalać wody i dodać ulubioną sól do kąpieli odrobinę czegoś, co się zapieni (może być nawet żel pod prysznic). Na twarz nakładamy maseczkę, wskakujemy do wanny i leżymy. Jest to czas tylko dla nas. A jak woda wystygnie… no cóż dolejcie gorącej i cieszcie się spokojem!

Podziel się: