#liczysiękażdywłos

JAK ŚCIĄGNĄĆ HYBRYDĘ W DOMU

Manicure hybrydowy to zdecydowanie HIT! Nie odpryskuje, a także trzyma się nieporównywalnie dłużej niż zwykły lakier. Początkowo usługa wykonywana była głównie w salonach kosmetycznych, jednak coraz więcej kobiet decyduje się na samodzielne wykonywanie hybryd. Wystarczy wcześniej zakupić lampę, odpowiednie lakiery i kilka niezbędnych akcesoriów.

Zdejmowanie hybrydy jest jednak nieco trudniejsze, ponieważ nie zrobimy tego zwykłym zmywaczem. Poniżej przedstawimy – jak należy to zrobić.

Pierwszym krokiem jest zmatowienie. Niezbędny będzie bloczek polerski, który pozwoli zetrzeć warstwę zabezpieczającą. Dzięki temu aceton łatwiej wniknie w płytkę paznokcia. Następnie należy nawilżyć acetonem wacik, przyłożyć do paznokcia i owinąć folią aluminiową. Wcześniej dobrze jest pociąć i przygotować  niezbędne akcesoria na 10 kawałków.

Po 10 minutach zdejmujemy – ujrzymy zrolowaną hybrydę, która rozpuściła się pod wpływem acetonu. Bardzo delikatnie – za pomocą kopytka zdejmujemy pozostałości. Jeśli wciąż lakier jest widoczny – możemy użyć bloku polerskiego.

Z czasem na pewno nabierzesz wprawy, ale pierwszy zabieg usunięcia hybrydy może być kłopotliwy.

Po zdjęciu hybrydy, nasze paznokcie potrzebować będą nawilżenia i regeneracji.

Idealnie sprawdzi się  odżywcze serum do paznokci dermena regenail. Po pierwsze wzmacnia płytkę paznokcia. Zapobiega łamaniu i rozdwajaniu, a także przywraca zdrowy wygląd. Zadba również o skórki – natłuści je oraz zmiękczy. Uzyskamy efekt połyskującej i wygładzonej płytki 😊.

 Z dermeną nasze paznokcie zostaną uratowane!

Zamawiaj bezpiecznie – bez wychodzenia z domu na stronie dermena.eu 😊

SONY DSC
Podziel się: