#liczysiękażdywłos

Nie wiesz co kupić na święta? Podpowiadamy!

Święta, święta… i po świętach… Ale zanim to nastąpi stajemy przed wieloma dylematami. W co się ubrać, co przygotować do jedzenia, kiedy zacząć sprzątać i w końcu JAKIE PREZENTY WYBRAĆ. To zagwozdka, która spędza sen z powiek nie jednej osobie. W dzisiejszych czasach mamy ogromny wybór w sklepach. Co więcej, możemy kupić prezenty stacjonarnie, ale też online. W związku z wieloma możliwościami i ogromnym wyborem, ciężko zdecydować się na coś konkretnego.

Może by tak zrobić prezent samemu?

Oprócz tradycyjnie zakupionych prezentów coraz popularniejsze stają się tak zwane DIY (do it yourself – zrób to sam). Pomysłów na upominki przygotowywane własnoręcznie jest cała masa. Największą popularnością cieszą się świąteczne świeczki, mydełka i biżuteria hand made. Na przełomie ostatnich lat powstały nawet firmy, które robią rzeczy stylizowane na własnoręcznie tworzone przez darczyńcę. Jednak nie ma co udawać – to nie to samo co stworzone z myślą o danej osobie, własnoręczne prezenty.

Jednak ten czas…

Niemal całymi tygodniami jesteśmy w pracy, a kiedy już znajdujemy chwilę, to pojawia się sterta rzeczy do zrobienia. Dlatego nie każdy ma czas na chodzenie do sklepów i stanie w kilometrowych kolejkach. Lepiej wybrać prezenty, które będą przydatne, ale też nie przysporzą nam wielu problemów czasowych. Warto pomyśleć o rozwiązaniu szybkim, praktycznym i ładnym. Oczywiście pisząc to wszystko mamy dla Was pewną podpowiedź. Dermena stworzyła zestawy prezentowe, które uratują niejednego w szale poszukiwań prezentów świątecznych.

Prezenty od Dermeny tworzone są z myślą o różnych preferencjach i każdego rodzaju włosach. Występują w trzech wariantach: w ujęciu klasycznym, dla włosów farbowanych oraz w wersji dla mężczyzn. Jeśli więc chcecie zaoszczędzić czas i… pieniądze to koniecznie zajrzyjcie do sklepu. Zestawy damskie składają się z dwóch produktów, maski do włosów oraz szamponu. Męski wariant to szampon i lotion. Jeśli więc w tym roku chcecie zadbać o zdrowe włosy najbliższych, to jest to opcja idealna.

Projekt bez tytułu (2)
Podziel się: