#liczysiękażdywłos

ODPOWIEDNIA PIELĘGNACJA WŁOSÓW FARBOWANYCH

Ostatnie miesiące sprawiły, iż zabieg farbowania włosów wiele pań musiało wykonywać samodzielnie w domu. Okazało się, iż efekty są równie zadowalające, jak po wyjściu z salonu fryzjerskiego. Kto wie, może niektóre kobiety na jakiś czas pozostaną przy koloryzacji w czterech kątach. Na pewno niektóre doszły już do wprawy, a co za tym idzie jest to pewna oszczędność. Niestety, jest też pewien minus – farbowanie może pogorszyć stan naszych włosów. Dlatego bardzo ważna jest odpowiednia ich pielęgnacja i dobór produktów najwyższej jakości, które wzmocnią i zregenerują włosy, a dodatkowo ochronią nowy kolor.

Jakich produktów szukać

Przy wyborze szamponu oraz odżywki do włosów farbowanych, warto kierować się kilkoma ważnymi cechami produktów. Szampon przede wszystkim powinien chronić nasze włosy przed wpływem niekorzystnych czynników środowiskowych. Dodatkowym zadaniem jest wzmocnienie oraz regeneracja. Atutem będzie także zahamowanie wypadania włosów oraz zmniejszenie ich łamliwości. Odżywka powinna sprawić, iż nasze włosy staną się miękkie i przyjemne w dotyku. Taka właśnie jest seria do włosów farbowanych dermena® COLOR CARE!

Dlaczego warto sięgnąć po zestaw od dermeny?

Wszystkie wyżej wymienione cechy produktów są w tym przypadku uzasadnione. Seria do włosów farbowanych, w której skład wchodzą dwa produkty: szampon dermena® COLOR CARE oraz odżywka dermena® COLOR CARE. Zestaw polecany szczególnie osobom, które zauważyły, iż włosy poprzez farbowanie stały się osłabione, a także nadmiernie  wypadają. Skuteczność potwierdzona została w badaniach dermatologicznych. Regularne stosowanie szamponu u 89% badanych znacznie zmniejszyło wypadanie włosów, a 93% zauważyło, iż znów może cieszyć się miękkimi włosami. Z kolei odżywka aż u 95% badanych zdecydowanie ułatwiła rozczesywanie włosów, a 90% pochwalić się może mniejszą skłonnością do rozdwajania się końcówek.

Liczy się każdy włos

Wiele osób z powodu konieczności pokrycia siwych włosów powtarza zabieg koloryzacji regularnie. Bardzo ważne jest używanie produktów, które wygładzą strukturę włosa, a także nadadzą im pożądany blask. Kosmetyki dermena® COLOR CARE znacznie poprawią kondycję włosów, ważne jest regularne stosowanie, a efekty gwarantowane. Włosy staną się mocne przestaną wypadać i łamać się.