#liczysiękażdywłos

LATEM POSTAW NA NATURALNOŚĆ

Latem chętniej stawiamy na lekki, niemal niewidoczny makijaż. W upalnie dni, nałożenie większej ilości kosmetyków wiąże się z szybszą potliwością i częstymi poprawkami make-up. Dodatkowo muśnięta przez słońce twarz nie wymaga dużej ilości podkładu. Zdecydowanie chętnej stawiamy na naturalność. Liczy się świeżość, lekkość i podkreślenie naturalnych walorów twarzy.

Spróbuj zrezygnować z podkładu

Przede wszystkim sięgnij po delikatne kosmetyki. Regularnie używaj kremu z filtrem, który zabezpieczy twarz przed zbyt mocno opaloną i czerwoną cerą. Należy nakładać go pod makijaż. Utrwalić makijaż można za pomocą mgiełki z filtrem UV.  Puder lub sypki podkład mineralny to idealny zamiennik podkładu. Najlepiej sprawdzi się puder transparentny, który zawiera matujące, bezbarwne drobinki wtapiające się w naturalny kolor skóry. Co więcej matuje skórę twarzy i szyi, a rozświetlające drobinki nadają blasku.

Eksperymentuj z cieniami i pamiętaj o błyszczyku

W ciepłe dni zdecydowanie chętniej eksperymentujemy z oprawą oka. Wiele kobiet nie boi się mocnych kolorów – zieleni, fioletów, czy żółtych odcieni. Jeśli nasza opalenizna jest mocna, lepiej unikać różu i czerwieni. W tym wypadku idealnie sprawdzi się jasnoniebieski, czy perłowy cień. By nadać skórze świeżości należy użyć rozświetlacza.

Muśnięte błyszczykiem usta świetnie pasują do opalonej skóry. Zamiast szminek dobrze jest sięgnąć po delikatne błyszczyki i oliwki do ust. Uwydatnią usta, które będą się delikatnie mieniły. Dodatkowym atutem jest ich wygoda w użyciu – nie wymagają precyzyjnego nałożenia, jak szminki, czy konturówki.

Postaw na piękne rzęsy

Przy opaleniźnie, często, wystarczy muśnięcie rzęs maskarą, by wyglądać świetnie. Jeśli szukacie idealnego produktu, który prócz formuły czarnego tuszu ma właściwości regeneracyjne, to musicie wypróbować MASCARY PIELĘGNACYJNEJ dermena® LASH. Zapewnia rzęsom odpowiedni makijaż, wzmacnia je i pogrubia. Pozwala podkreślić spojrzenie, a przy tym sprawia, iż stają się dłuższe. Hamuje wypadanie i wspomaga wzrost rzęs. Sprawdzi się również przy oczach wrażliwych i podatnych na podrażnienia.

Latem przede wszystkim przy lekkiej opaleniźnie postaw na naturalność. W miarę możliwości zamień podkład na puder i nie bój się eksperymentować z cieniami. Zamiast szminki używaj błyszczyków i olejków do ust. W codziennej pielęgnacji rzęs użyj MASCARY PIELĘGNACYJNEJ dermena® LASH.

 Z dermeną®  olśnij spojrzeniem! 😊