#liczysiękażdywłos

PIELĘGNACJA WŁOSÓW U MĘŻCZYZN

Mężczyźni powinni, w takim samym stopniu jak kobiety, dbać o włosy. W końcu ułożone i zadbane włosy mogą stać się ogromnym atutem. Jednak, aby tak się stało należy pamiętać o kilku poradach, a także wiedzieć po jakie kosmetyki najlepiej sięgnąć.

Odpowiednia pielęgnacja

Panowie, niestety, nie możecie korzystać z kosmetyków do włosów swoich kobiet. Są dopasowane i dobrane do ich rodzaju włosów i ewentualnych problemów skórnych. Co więcej, męska skóra głowy posiada więcej gruczołów łojowych i produkuje więcej sebum. Niestety, Wasze włosy mogą się częściej przetłuszczać. Sięgajcie po produkty, które pozwolą na dłużej zachować świeżość.

Skończ z produktami 2w1

Niestety mycie włosów produktami przeznaczonymi jednocześnie do ciała i włosów może zakończyć się pojawieniem łupieżu, czy wystąpieniem uczulenia. Z kolei stosowanie mydła wysuszy skórę głowy, przez co zacznie swędzieć oraz będzie zaczerwieniona. Jeśli chodzi o odżywki do włosów – panowie również powinni się w nie zaopatrzyć. Nadadzą miękkości i połysku, a to chyba na plus! Jeśli zauważyłeś, że Twoje włosy wypadają, czas o odpowiednie preparaty.

Z dermeną – liczy się każdy włos!

Nadmierne wypadanie włosów oraz początki łysienie, to problem, który spotyka wielu mężczyzn. Często, nie wiedzą po jakie produkty sięgnąć, by wygrać tę nierówną walkę. Przedstawiamy kosmetyki dermena® MEN – szampon oraz lotion. Szampon przeznaczony jest dla mężczyzn, którzy chcą wzmocnić osłabione i wypadające włosy. Preparat łagodzi podrażnienia skóry głowy, a także pomaga w walce z przetłuszczającymi się włosami. Po regularnym stosowaniu włosy staną się wzmocnione, a blask i sprężystość przywrócone.

Cena: 31,50 PLN

 Lotion prócz hamowania wypadania włosów, odżywia je i regeneruje. Posiada lekką, nieobciążającą włosów formułę. Dodatkowo chroni skórę przed podrażnieniami. Dzięki poręcznemu opakowaniu z atomizerem, jest bardzo wygodny w użyciu – wystarczy psiknąć ;).

Cena: 39,90 PLN

Panowie przede wszystkim pamiętajcie, że do włosów należy mieć zawsze odpowiednie kosmetyki, nie te same, które stosujecie do kąpieli. Nie wstydźcie się problemów i wybierajcie produkty, które pomogą je zwalczyć. Na koniec zaskoczcie odżywionymi i zregenerowanymi włosami! 😊