#liczysiękażdywłos

PIELĘGNACJA WŁOSÓW LATEM

Lato kojarzy nam się z ciepłymi, słonecznymi dniami, długim wieczorami oraz podróżami. Godziny spędzone  na słońcu, dają nam wiele przyjemności ale mogą być kłopotliwe, nie tylko dla naszej cery, ale także włosów. Po wakacjach cierpią z powodu nadmiaru słońca, słonej wody oraz suchego powietrza. Jeśli zauważyliście, że lato odbiło się negatywnie na ich kondycji jest na to sposób. 

Podcięcie końcówek i odpowiednia stylizacja – krok do sukcesu

Dobrym pomysłem, aby odżywić włosy jest podcięcie końcówek. Wystarczy już 1 centymetr, aby nabrały objętości i zyskały utracony blask. Delikatne skrócenie pozwoli na regenerację. Dodatkowo chcąc, aby włosy odzyskały kondycję dobrze jest unikać ich modelowania. Jeśli jest taka możliwość – pozostawmy je do naturalnego wyschnięcia. Organiczny także prostowanie oraz kręcenie. Postawy raczej na luźne upięcia fryzur.

Z dermeną® liczy się każdy włos

Warto również zadbać o odpowiednie kosmetyki, które wzmocnią osłabione i nadmiernie wypadające włosy. Świetnie sprawdzi się zestaw od dermeny®szampon i odżywka. Szampon stymuluje odrastanie włosów oraz znakomicie pielęgnuje.

Dodatkowym atutem jest ochrona przed powstawaniem podrażnień. Odżywka nadaje włosom gładkość i połysk, ułatwia rozczesywanie, nie obciążając ich. Co więcej odbudowuje strukturę keratynową.

To idealny zestaw, który odżywi zniszczone i przesuszone od  słońca włosy. Zadbaj o nie z dermeną®.

Wakacje to czas wspaniałych wspomnień. Musimy jednak pamiętać o odpowiedniej pielęgnacji, nie tylko naszego ciała, ale także włosów. Zapewnijmy im kompleksową regenerację, a także ograniczmy suszenie i mocne upięcia.